Místo konání

Smetanův dům
Adresa: Komenského nám. 402, 570 01 Litomyšl
Tel. č.: 461 613 239
Web: www.smetanuvdum.cz
E-mail: smetanuv.dum@litomysl.cz
GPS: 49.8728967N, 16.3075353E

Parkování

Parkování v místě konání má omezenou kapacitu, doporučujeme najít také alternativní parkování plochy v přilehlých ulicích a okolí – více informací najdete zde. Parkování je zpoplatněno dle jednotlivých parkovacích zón.

Stravování

Pro účastníky je zajištěno občerstvení během přestávek mezi jednotlivými přednáškovými bloky.

Ubytování

Zájemce o ubytování musí uvést poptávku v on-line přihlášce, případně poslat e-mailem na adresu registrace@solen.cz, a to nejpozději do 15. 4. 2021, kdy bude příjem objednávek ubytování uzavřen. Pokud nebude ubytování uhrazeno 14 dní před konáním akce, rezervace bude zrušena. Veškeré podmínky týkající se zajištění ubytování a registrace najdete v našich PODMÍNKÁCH PRO REGISTRACI A UBYTOVÁNÍ. V případě hromadného přihlášení kontaktujte prosím paní Elišku Pančochovou, a to na e-mail pancochova@solen.cz.

Po výše uvedeném datu nejsme schopni rezervaci ubytování garantovat.

V ceně není zahrnut místní poplatek z pobytu, který pro rok 2022 činí 10 Kč /osobu a den. Více informací o místních poplatcích naleznete ZDE.

Poptávka ubytování musí obsahovat:

  • název hotelu
  • termín ubytování
  • počet nocí
  • typ pokoje
  • příjmení případné další
  • osoby na pokoji
  • fakturační údaje, pokud se liší od fakturačních údajů registrace
  • fakturační údaje druhé osoby na pokoji

Domov mládeže Litomyšl (1,7 km od místa konání)

Adresa: DM Pedagogické školy Litomyšl, Strakovská 1071, Litomyšl
GPS:
49.8667997N, 16.3238136E

Nemáte někdy chuť se vrátit do studentských let? Zprostředkováváme ubytování v Domu mládeže při VOŠP a SPGŠ v Litomyšli nedaleko místa konání. V nové ubytovací části jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, dva pokoje jsou bezbariérové – dostupné výtahem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Snídaně se podává v místě ubytování.

Ceny ubytování:

Jednolůžkový pokoj: 800 Kč
Dvoulůžkový pokoj: 1 200 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a snídaně.

Berte prosím v potaz, že v Domově mládeže Litomyšl není možné se ubytovat den před konáním akce. Děkujeme za pochopení.

 

 

Pension Paseka (400 m od místa konání)

Adresa: Josefa Váchala 127, Litomyšl
GPS: 49.8720208N, 16.3107794E

Nabízíme vám ubytování v Pensionu Paseka, který se nachází v blízkosti místa konání. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s toaletou, sprchovým koutem či vanou. Na každém pokoji je televize a pevné připojení k internetu. Ubytovat se lze od 15.00 a pokoje je třeba v den odjezdu opustit do 10.30 hodin.

Hostům pensionu je zdarma k dispozici parkování za domem, případně na náměstí před pensionem. Recepce Pensionu Paseka se nachází v hotelu Aplaus. Snídaně se podává v hotelu Aplaus.

Ceny ubytování: 

Jednolůžkový pokoj: 1 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj: 2 000 Kč
Apartmán (pro 2 osoby): 2 400 Kč 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a snídaně, která se podává v hotelu Aplaus. 

 

Evropské školící centrum – hostel (600 m od místa konání)

Adresa: Jiráskova 133, Litomyšl
GPS:
49.8730158N, 16.3137722E

Nabízíme ubytování v Evropském školícím centru v blízkosti místa konání. Jde o ubytování v hostelu v útulných pokojích. Všechny postele jsou samostatné a v každém pokoji najdete umyvadlo a malý ručník. WC a sprchy jsou společné na chodbě.

Bezplatné parkování je možné přímo před objektem na Jiráskově ulici. Na veřejném parkovišti na náměstíčku před zámkem lze parkovat za 50 Kč na 24 hodin (250 Kč za týden), místo si však nelze předem rezervovat.

Ceny ubytování:

Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových, třílůžkových či čtyřlůžkových pokojích: 600 Kč/osoba

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a snídaně.

Berte prosím v potaz, že v hostelu není možné se ubytovat den před konáním akce. Děkujeme za pochopení.

 

Zámecké apartmány – ubytování pro skupiny (650 m od místa konání)

Adresa: Jiráskova 133 (zámek), Litomyšl
GPS: 49.8734458N, 16.3129197E

Nabízíme ubytování pro skupiny ve třech apartmánech v areálu zámku Litomyšl. V každém apartmánu je koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, WC, televize, bezplatné Wi-Fi a dobře vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnou troubou, chladničkou a bohatou sadou pro vaření i servírování. Apartmány se nacházejí v prvním a druhém patře bez výtahu, bohužel nejsou bezbariérové. V celém památkově chráněném objektu je přísný zákaz kouření.

Bezplatné parkování je možné přímo před objektem na Jiráskově ulici. Na veřejném parkovišti na náměstíčku před zámkem lze parkovat za 50 Kč na 24 hodin (250 Kč za týden), místo si však nelze předem rezervovat.

Ceny ubytování:

Apartmán: 3 200 Kč – 3 600 Kč (dle typu apartmánu)

V případě zájmu o ubytování ve Smetanových apartmánech, prosím, kontaktuje Elišku Pančochovou (pancochova@solen.cz), která vám poskytne veškeré informace.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a snídaně, která se podává v Evropském školícím centru (1 min chůze).

 

Tipy na další ubytování:

Níže najdete seznam doporučených ubytování, které si již účastníci zajišťují sami, přímo ve zvoleném hotelu či penzionu. Hotely a penziony v Litomyšli nestačí uspokojit velký zájem účastníků sympozia, proto doporučujeme kontaktovat i prověřená zařízení v okolí Litomyšle.

OBSAZENÁ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ V LITOMYŠLI – MĚSTO:

VOLNÁ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ V LITOMYŠLI:

VOLNÁ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ V OKOLÍ LITOMYŠLE:

BLÍZKÉ OKOLÍ
ČESKÁ TŘEBOVÁ (13 km od místa konání)
VYSOKÉ MÝTO (16 km od místa konání)
ÚSTÍ NAD ORLICÍ (17,5 km od místa konání)     
CHOCEŇ (19 km od místa konání)
POLIČKA (20 km od místa konání)

Doporučujeme také navštívit také zprostředkovatelské stránky Booking.cz a Airbnb.cz, kde najdete aktuální přehled volných ubytovacích zařízení v Litomyšli a okolí.

Vážená paní, pane, upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník). Vezměte v potaz, že nejste­‑li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji

1. že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a),
2. že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy v platném znění a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

graduation-hatcrossmenuchevron-downchevron-right-circle