FAQ

Nefunguje mi živé vysílání – kde může být chyba?

  • Špatně zkopírované heslo – Často se stává, že při kopírování hesla „vypadne“ první či poslední písmenko nebo naopak se před heslem zkopíruje i mezera
  • Špatně přepsané heslo – Některé znaky se snadno zamění (např. písmeno O a číslice 0), doporučujeme heslo nepřepisovat, ale zkopírovat
  • Zastaralý prohlížeč – Pro sledování živého vysílání doporučujeme aktuální verzi Google Chrome. Problémy mohou nastat hlavně v případě staršího Internetu Explorer, který již není delší dobu podporován.
  • Nevyhovující připojení k internetu – Pokud sledujete živé vysílání na sdílené lince (bytový dům apod.), může rychlost internetu kolísat v závislosti na vytížení sítě dalšími uživateli. Doporučujeme snížit v okně pro přehrávání kvalitu streamu na minimum.
  • Blokace živého vysílání – Některé sítě mohou vysílání automaticky blokovat/zpomalovat (nemocniční internetová síť apod.). V tom případě doporučujeme vyzkoušet živé vysílání např. přes mobilní internet nebo přednášky shlédnout později v archivu akce.

Kdy obdržím přístupové údaje ke sledování kongresu?

Přístupové údaje včetně odkazu na stránku sledování on-line kongresu vám budou poslány nejpozději do 12. 5. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

Získám kredity dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK i za sledování programu v archivu akce?

Ano, kredity získají všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu v termínu 14. 5. 2021, nebo zhlédnou odborný program v archivu akce, a to nejpozději do 30. 6. 2021.

Kdy mi bude zaslán certifikát?

Certifikát vám bude poslán po uzavření archivu konference 30. 6. 2021, nejpozději do 14. 7. 2021, na e-mail uvedený při registraci.

Jak se mohu registrovat?

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit jednoduchý formulář, následně budete kontaktováni naším týmem a bude vám poslána faktura. Přístupové údaje včetně odkazu na stránku sledování on-line kongresu vám budou poslány nejpozději do 12. 5. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účastníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Elišku Pančochovou na e-mail registrace@solen.cz, která s vámi hromadnou registraci vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

Kde najdu ČLK ID?

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Vážená paní, pane, upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník). Vezměte v potaz, že nejste­‑li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji

1. že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a),
2. že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy v platném znění a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

crossmenuchevron-downchevron-right-circle